Top

برخی صاحبان وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌ها طراحی تجربه کاربری را یک موضوع لوکس و گرانقیمت  می‌دانند.

 

اگرچه که مدیران حرفه‌ای به اهمیت طراحی تجربه کاربری پی برده‌اند و دلیل آن هم رشد روز افزود درخواست‌ها برای استخدام طراحان تجربه کاربری و راه‌اندازی واحد طراحی تجربه کاربری در کنار بخش طراحی سایت‌هاست.

 

مقرون به صرفه برای کسب‌وکارهای کوچک

 

اما همانطور که می‌دانیم راه‌اندازی این واحد معمولا با هزینه‌هایی همراه است که گاهی برای کسب‌وکارهای نسبتا کوچک و کوچک توجیه اقتصادی ندارد.

 

برای رفع این مشکل ما سعی کردیم در یک وبینار جامع تمامی مسیر طراحی تجربه کاربری را  به صورت کاربردی و خلاصه در اختیار مخاطبان قرار دهیم. مفاهیم اولیه و نقشه پیاده سازی  طراحی تجربه کاربری را ارائه کنیم و بتوانیم از این طریق  به پیاده سازی و استانداردسازی وبسایت‌ها کمک کنیم.

 

تمام قدم‌های اساسی و لازمی که شما باید بردارید تا  وبسایت شما از لحاظ تجربه کاربری استاندارد باشد و در ادامه برای توسعه محصول خود نیاز به دوباره کاری و برداشتن قدم‌های اضافه و فرسایشی  نباشید در این وبینار ارائه خواهد شد.

 

پس از آن می‌توانید در جهت اهداف بلند مدت تصمیم بگیرید که آیا نیاز به راه‌اندازی واحد طراحی تجربه کاربری دارید یا خیر؟ و یا این که نیاز به استخدام یک طراح تجربه کاربری دارید یا فعلا  نه؟

 

بنابراین این وبینار برای کسانی که می‌خواهد در مسیر استاندارد طراحی تجربه کاربری را در وبسایت خود پیاده سازی کنند و همچنین نمی‌خواهد هزینه‌های بیشتری به خود تحمیل کنند بسیار مناسب و کاربری است.

نام محصول

وبینار
(سمینارآنلاین)
پیاده سازی

تجربه کاربری

در وبسایت

نوع دریافت: آنلاین

99000 تومان  پیش ثبت نام رایگان