Top

شاید اسم اینفوگرافیک را بسیار شنیده باشید و با یک جست‌وجوی معمولی هم می‌توانید به اهمیت اینفوگرافیک و نیاز مخاطبان شما در دنیای امروز به محتوا به صورت اینفوگرافیک پی می‌برید.

مخاطبان شما غرق می‌شوند

در فضای امروز مخاطبان ما ، با اطلاعات گوناگون و فراوان بمباران می‌شوند و تقریبا از اطلاعات اشباع شده‌اند. مخاطبان در معرض میلیون‌ها محتوای متنوع قرار می‌گیرند و اغلب برای انتخاب درست دچار مشکل می‌شوند.

اینفوگرافیک یک نوع ارائه محتوا محسوب می‌شود که با طراحی اطلاعات و بصری سازی آنها سعی می‌کند اطلاعات را در کمترین زمان و با بیشترین دریافت در اختیار مخاطب قرار دهد. به این دلیل که مغز انسان بصری است و تصاویر را بهتر از متن‌ها به خاطر می‌سپارد.

مثلا کروکی یک آدرس از متن یک آدرس اثرگذاری بیشتری دارد.

بهبود سئو با اینفوگرافیک

در مورد بهبود سئوی سایت از طریق استفاده از اینفوگرافیک‌ها و قابلیت به اشتراک‌گذاری اینفوگرافیک‌ها هم بسیار گفته شده، شما نیز می‌توانید با سفارش اینفوگرافیک و تبدیل محتوای صرفا متنی به محتوای متنوع با گرافیک زیبا و استفاده از نمودارها و چارتهای حساب‌شده تاثر آن را بر مخاطبان خود و بهبود جریان ویروسی شدن اطلاعات خود را ببینید.

شما می‌توانید با سفارش پکیج‌های پرطرفدار ما حال و هوای متنوع و غنی‌تری به محتوای خود بیافزایید و تاثیر آن را بر مخاطبان خود ببینید.